"Jesteśmy sami w naszych klatkach zrobionych z własnych wyobrażeń."
Borowik "Wnętrza wypalone lodem"

Nowości na stronie

Toń
Dom - Paco Roca
Bosch - sezon 7
Ciemna strona - Tarryn Fisher
Wiedźmin (tom 5): Zatarte wspomnienia
Wyspa Harpera
Ghost Money
Zakonnica w przebraniu w Rozrywce
Świat równoległy - Tomek Michniewicz
Reszta świata, Tom 4: Piekło
Negalyod - Vincent Perriot
Reporter - 1992
DMZ- Strefa Zdemilitaryzowana - Tom 3
Prawo krwi - 1989

gracze s 5

Gracze,
(Ballers) - 2019;
- sezon 5, stacja HBO;
- twórcy: Stephen Levinson;
- wybrana obsada: Dwayne Johnson, Rob Corddry, John David Washington, Omar Benson Miller, Jazmyn Simon, Troy Garity, Richard Schiff;
- gatunek: dramat, komedia.

Spencer zostaje w końcu doceniony trafia na salony NFL. Jako właściciel klubu ma już realny wpływ na decyzje w sprawie kształtu ligi. Tak mu się przynajmniej wydaje. Przejęcie zespołu okazało się być pułapką.. ale może nie o tym teraz. Joe już nie jest wspólnikiem. Były przyjaciel ma wielki żal do Spencer'a o to jak się rozstali. Innymi słowami - na każdej płaszczyźnie Spencer ma ostro pod górę, ale dzielnie walczy by osiągnąć swój cel. Bo jak dobrze pamiętacie - działania Strasmore'a, od jakiegoś czasu, nie są nastawione tylko na zysk. Chodzi o coś więcej.

gracze s 5 scena
Finałowy sezon jest krótszy, ale utrzymuje tempo i poziom pozostałych serii. Sporo w nim mowy o przyjaźni i życiowych celach - imprezy zdecydowanie poszły na drugi plan.
Największym atutem i wygranym serialu jest Dwayne Johnson, który za produkcję zgarnął pokoźną sumkę - ale chyba HBO nie żałuje. Powstał serial, który ma w sobie coś co przyciąga. Nie jest to ambitna pozycja, ale ogląda się to naprawdę dobrze. A Dwayne kolejny raz pokazał, że nie jest tylko górą mięśni. Coraz bardziej lubię tego gościa. W Hollywood panuje przekonanie, że Johnson zamienia w złoto wszystko czego się dotknie - więc w najbliższych latach czeka nas kilka wysokobudżetowych produkcji z jego udziałem.
Sezon piąty (ponoć finałowy) oceniam na osiem.
osiem
Poniżej zwiastun

Komentarze

Back to top