"Przeszłość to tylko bajka, którą sobie opowiadamy"
Ona

hotel beau sejour

Hotel Beau Sejour
(Beau Séjour);
- mini serial, 2016;
- twórcy: Nathalie Basteyns, Kaat Beels;
- wybrana obsada: Lynn Van Royen, Inge Paulussen, Jan Hammenecker, Kris Cuppens, Johan van Assche;
- kategoria: Netflix, kryminał, thriller, dramat, mini, europejskie, serial.

Ładna, klimatyczna czołówka. Dobry początek. Martwa nastolatka, której ducha niektórzy widzą. Dziewczyna próbuje zrozumieć dlaczego umarła, kto ją zamordował? I początkowo mamy wrażenie, że tylko jej zależy na poznaniu prawdy. Reszta mieszkańców ma swoje małe i większe tajemnice. Jak to bywa w małych społecznościach. W sumie wszystko wydaje się kręcić wokół romansów. Niby są narkotyki w tle, ale niewiele to wnosi. Cały serial się niemiłosiernie dłuży.. a poszczególne epizody niewiele wnoszą ciekawego w fabułę. Trochę szkoda bo potencjał był spory. Ofiara morderstwa, która próbuje odnaleźć swojego zabójcę. Od razu fajnie się kojarzy - zwłaszcza fanom Patricka Swayze.

hotel beau sejour scena
Sam finał jest mocno rozczarowujący.. mnóstwo tropów po drodze i wszystkie fałszywe - rozwiązanie wyciągnięte z kapelusza..
Jest to kolejna współczesna produkcja serialowa, która mocno rozczarowuje. Widać, że są pomysły, ale kompletnie brakuje umiejętności rozpisania fabuły na serial. A może to celowe działanie. Rozwodnić wszystko do granic niemożliwości...
Daję słabe sześć.
szesc
Poniżej zwiastun

Komentarze

Back to top