"Jest się bardziej autentycznym, im bardziej się przypomina to, o czym się marzyło."
Wszystko o mojej matce

Nowości na stronie

American Horror Stories - sezon 1
Płaszcz i szpony. Integral I
Viva Maria! - 1965
Ballada o śpiącym lwie - Agata Listoś-Kostrzewa
Lodowy szlak - 2021
Oldboy - 2003
Wyprawa do dżungli - 2021
Pośród lasu.Hill House
Lato '85 - 2020
Opowieści z krypty - sezon 1
Saga Winlandzka Tom 4
Ostatni sprawiedliwy - 1996
Zawód: Dziennikarz - 1994
Jackie Brown - 1997

jumanji nastepny poziom

Jumanji: Następny poziom,
(Jumanji: The Next Level) - 2019;
- reżyseria: Jake Kasdan;
- scenariusz: Jake Kasdan, Jeff Pinkner;
- wybrana obsada: Dwayne Johnson, Jack Black, Kevin Hart, Karen Gillan, Nick Jonas, Awkwafina, Danny DeVito, Danny Glover, Alex Wolff; 
- kategoria: przygodowy, fantasy, komedia, kasowy.

Nie musieliśmy długo czekać na kontynuację Jumanji: Przygoda w dżungli. Minęły dwa lata i kolejna część zawitała na ekrany kin (już na VOD i nośniki fizyczne) i zarobiła full kasy. Ponad 700 milionów wpływów to wynik więcej niż pozytywny. Chyba sprawdza się zasada, że Dwayne Johnson to aktor, który zamienia w złoto większość projektów, w których bierze udział.
Następny poziom to kolejny poziom wyzwania.. i powiedzmy otwarcie - wyższy poziom. Film jest bezpośrednią kontynuacją hitu z 2017 roku, a to sprawia, że awatary występujące w grze są takie same. Jest Johnson, Black, Hart, Gillan. Częściowo jednak zmieniają się gracze. Już nie ta sama czwórka dzieciaków... oni też są, ale dołączyło do nich dwóch dziadków (DeVito i Glover) co nadało tytułowi sporej świeżości. Zwłaszcza, że awatary zostały przyznane całkowicie przypadkowo.. co skomplikowało sprawę i sprawiło, że film ma o wiele więcej elementów komediowych.

jumanji nastepny poziom scena
Fabuła? Kolejne osoby zostały wciągnięte do wirtualnego świata Jumanji, w którym mają odzyskać skradziony artefakt. Fabuła gry jest totalnie absurdalna, ale jest jednocześnie idealnym wytrychem do całej serii przygód. Niektóre wydają się znajome, ale to nie wada - Jumanji pełnymi garściami czerpie ze świata popkultury (film, rozgrywki wideo) nadając znanym motywom nową oprawę.
Jumanji: Następny poziom o wiele bardziej przypadł mi do gustu niż produkcja z 2017 roku. Może gdybym obejrzał pierwszą część ponownie to ocena byłaby wyższa?
Następny poziom dostaje mocne siedem i czekam jak ten bajtel na kolejną odsłonę.
Poniżej zwiastun.

Komentarze

Back to top