"Atrapy rozmów prowadzone palcem po ekranie"
Horyzont - Jakub Małecki

bones

Bones (Kości);
- Fox, sezon 9, 2013-2014; 
- twórcy: Hart Hanson;
- wybrana obsada: Emily Deschanel, David Boreanaz, Michaela Conlin, T.J. Thyne, Tamara Taylor, John Francis Daley, Patricia Belcher, Ryan O'Neal;
- kategoria: serial, Bones, sezon, kryminał, dramat.

 

Tak jakoś wyszło, że sezon dziewiąty Kości obejrzałem niedługo po ósmym. Takie bezmyślne zachowanie ma swoje konsekwencje ;). Kości to dobry serial, ale balansuje na wąskiej krawędzi.. może się bardzo podobać, ale też wzbudzać delikatny uśmiech politowania.. wszystko zależy od dawkowania tego tytułu. Lubię głównych bohaterów, al po obejrzeniu sezonu wkurzało mnie ich przerysowanie i przewidywalność.. to chyba zmęczenie materiałem.. nadmiar Bones.. największy atut staje się minusem - nie tak powinno być.

bones s 9 scena
Sezon fabularnie trochę rozczarowuje. Watki kryminalne są przyzwoite, czego nie można powiedzieć o głównej osi fabularnej tytułu. Wątek z Pelantem szybko zostaje zamknięty, a w jego miejsce długo nie pojawia się nic ciekawego. Morderca Widmo był tylko wypełniaczem, który absolutnie nie wciągał. Mam wrażenie że serial dryfował w nieznanym celu, aż do znakomitego finałowego odcinka. Tu się sporo działo i aż mam ochotę zaliczyć kolejny sezon.. rozsądek jednak podpowiada, że lepiej będzie jak poczekam. Dam trochę odpocząć bohaterom.
Oceniam na sześć plus.
szesc
Poniżej zwiastun sezonu

Komentarze

Back to top