"Cóż, nikt nie jest doskonały"
Pół żartem, pół serio

Nowości na stronie

Wiele śmierci Laili Starr
Miki. Szalone przygody
Wielka wyprawa Muppetów - 1979
Parker, Tom 1
Pracownik miesiąca - 2022
Mglisty Billy i Dar Ciemnowidzenia
Biały szum - 2022
Czas wolny w PRL
Terapia bez trzymanki - sezon 1
Cabaret w Rozrywce
Asteriks i Obeliks: Imperium Smoka - 2023
Blondynka - 2022
Skalp - Tom drugi
Bez urazy - 2023

kraina lodu 2

Kraina lodu 2,

(Frozen 2) - 2019;
- reżyseria: Jennifer Lee, Chris Buck;
- scenariusz: Allison Schroeder;
- kategoria: animacja, familijny, przygodowy, Disney.

Ostatni kinowy film w 2019 roku
Anna i Elsa spokojnie sobie żyją. Wszystko się dobrze ułożyło, ale Elsa doskonale wie, że lata spokoju nie są wieczne, coraz częściej czuje niepokój i głos, który ją budzi. W końcu złe przeczucia Elsy się spełniają i spokój zostaje zniszczony. Jej podwładni zostają wypędzeni z domów przez siły przyrody. Elsa z siostrą i przyjaciółmi wyrusza z misją podczas której pozna źródła swojej mocy oraz prawdziwą historię rodziny.
Z jednej strony mamy powtórkę z rozrywki i ewidentne odcinanie kuponów od sukcesu jedynki, ale też mamy do czynienia z kontynuacją całkiem udaną, a to za sprawą ciekawych przygód i wątków, które wprowadzają poważniejsze nuty w opowieść. Mam tu na myśli wątek rodziców dziewczyn i dziadka. W historii rodziny nie wszystkie karty są pozytywne. Do tego wszystkiego wpleciono też modny ostatnio motyw ekologiczny i mamy murowany przepis na sukces.

kraina lodu 2 scena
Przeciwwagą dla poważnych tematów jest niezawodny Olaf oraz Krzysiu, który ma całkiem poważne plany - szkoda tylko, że Anna cały czas mu przerywa.
Pozytywny seans który oceniam na siedem. PS - film oglądałem z młodszym towarzyszem, a ten po seansie był bardzo zadowolony.
siedem
Poniżej zwiastun produkcji

Back to top