"Dla ciebie jestem ateistą, dla Boga – konstruktywną opozycją."
Woody Allen

Nowości na stronie

Władca księgi - 1994
Wiedźmun. Tom 2.  Przed wyprawą zbierz drużynę
Batman. Mroczne zwycięstwo
Zadzwoń do Saula - sezon 3
Frantic - 1988
Wiele śmierci Laili Starr
Miki. Szalone przygody
Wielka wyprawa Muppetów - 1979
Parker, Tom 1
Pracownik miesiąca - 2022
Mglisty Billy i Dar Ciemnowidzenia
Biały szum - 2022
Czas wolny w PRL
Terapia bez trzymanki - sezon 1

creed 2

Creed 2 - 2018
- reżyseria: Steven Caple Jr.;
- scenariusz: Sylvester Stallone, Juel Taylor;
- wybrana obsada: Michael B. Jordan, Sylvester Stallone, Tessa Thompson, Phylicia Rashad, Dolph Lundgren, Florian Munteanu;
- gatunek: dramat, sportowy.

 

Sylvester Stallone po raz ostatni wcielił się w Rocky'ego. Balboa pokonał raka, nadal trenuje Creed'a i nadal żyje samotnie. Creed jest mistrzem świata i podobnie jak ojciec uwielbia wielkie widowiska. Dostaje propozycję walki z rosyjskim pretendentem do tytułu. Wielki, brutalny i niebezpieczny Viktor jest synem Ivana Drago - boksera, który na ringu zabił ojca Creed'a. Zapowiada się widowiskowa walka, szansa na zemstę, ale też niebezpieczeństwo porażki. Rocky obawia się, że kolejny raz straci przyjaciela i odmawia dalszego trenowania Creed'a.

creed 2 scena
Viktor ma wiele atutów oraz silną motywację do walki, czy byłemu podopiecznemu Rocky'ego starczy sił i umiejętności by zwyciężyć? Wszystko wskazuje, że nie. Historia lubi się powtarzać.
Creed 2 to dobre kino bokserskie oraz dobrze napisana historia bazująca na motywie znanym z Rocky'ego. Sam Adonis Creed nie budzi moich wielkich emocji, ale film i tak dostaje osiem.
Poniżej zwiastun

 

 

Back to top