"- Jeśli chcesz to się wyprowadź
- To mój dom"
K-9

Nowości na stronie

Ex Machina, Tom 2
Nie patrz w górę - 2021
Kurczak ze śliwkami
Świat Dryftu. Część 3. Opowieść o wiedźmie
Maus. Opowieść ocalałego. Wydanie zbiorcze
Węgiel i Krzem
Dziki Ląd
Tyler Cross. Black Rock
Wszystko zajęte
Yellowstone - sezon 2
Gliniarze z Southland - sezon 2
Bilet do raju - 2022
Bullet Train - 2022
RIP 1 - Derrick / Ciężko przeżyć własną śmierć

creed 2

Creed 2 - 2018
- reżyseria: Steven Caple Jr.;
- scenariusz: Sylvester Stallone, Juel Taylor;
- wybrana obsada: Michael B. Jordan, Sylvester Stallone, Tessa Thompson, Phylicia Rashad, Dolph Lundgren, Florian Munteanu;
- gatunek: dramat, sportowy.

 

Sylvester Stallone po raz ostatni wcielił się w Rocky'ego. Balboa pokonał raka, nadal trenuje Creed'a i nadal żyje samotnie. Creed jest mistrzem świata i podobnie jak ojciec uwielbia wielkie widowiska. Dostaje propozycję walki z rosyjskim pretendentem do tytułu. Wielki, brutalny i niebezpieczny Viktor jest synem Ivana Drago - boksera, który na ringu zabił ojca Creed'a. Zapowiada się widowiskowa walka, szansa na zemstę, ale też niebezpieczeństwo porażki. Rocky obawia się, że kolejny raz straci przyjaciela i odmawia dalszego trenowania Creed'a.

creed 2 scena
Viktor ma wiele atutów oraz silną motywację do walki, czy byłemu podopiecznemu Rocky'ego starczy sił i umiejętności by zwyciężyć? Wszystko wskazuje, że nie. Historia lubi się powtarzać.
Creed 2 to dobre kino bokserskie oraz dobrze napisana historia bazująca na motywie znanym z Rocky'ego. Sam Adonis Creed nie budzi moich wielkich emocji, ale film i tak dostaje osiem.
Poniżej zwiastun

 

 

Komentarze

Back to top