"Ludzie samotni zawsze za dużo mówią"
Szalony Piotruś

Nowości na stronie

Toń
Dom - Paco Roca
Bosch - sezon 7
Ciemna strona - Tarryn Fisher
Wiedźmin (tom 5): Zatarte wspomnienia
Wyspa Harpera
Ghost Money
Zakonnica w przebraniu w Rozrywce
Świat równoległy - Tomek Michniewicz
Reszta świata, Tom 4: Piekło
Negalyod - Vincent Perriot
Reporter - 1992
DMZ- Strefa Zdemilitaryzowana - Tom 3
Prawo krwi - 1989

fear the walking dead s 4


Fear the Walking Dead;

- Sezon 4, 2018, AMC;
- twórcy: Dave Erickson, Robert Kirkman;
- wybrana obsada: Kim Dickens, Frank Dillane, Alycia Debnam-Carey, Mercedes Mason, Colman Domingo, Lennie James, Garrett Dillahunt, Maggie Grace, Jenna Elfman;
- gatunek: dramat, horror.

Trzeci sezon zaliczył poważny spadek jakości, ale chciałem wierzyć, że ten serial ma w sobie jeszcze potencjał by stać się naprawdę dobrą produkcją. Pojawienie się Lennnie'go James'a było dobrym zwiastunem... i na tym się skończyło. Trudno w to uwierzyć, ale sezon czwarty jest gorszy od trzeciego. Dwójka głównych bohaterów została uśmiercona, a cały (szesnaście epizodów) sezon jest przegadaną nudą. W sezonie mamy niesamowitą ilość retrospekcji, nowych bohaterów, którzy nie wnoszą nowej jakości i kompletny brak pomysłu na serial. Nawet nieliczne sceny akcji są niemrawe.

fear the walking dead s 4 scena
Sezon sprowadza się do wiecznych rozważań na temat kto kogo stracił i jak go to zmieniło. Nuda, nuda i jeszcze raz nuda. Siłą serii The Walking Dead i jej spin-offu była konfrontacja różnych postaw w czasie zarazy. Różne postawy wynikały z chęci, ale z także z obowiązku działania. Tego już w czwartym sezonie Fear nie ma. Bohaterowie się przemieszczają, znajdują zatankowane samochody, ale ich trwanie jest mega monotonne. Zacząłem im wszystkim życzyć śmierci by jak najszybciej skończyć sezon.
Czas zakończyć ten serial. Nie polecam.
Oceniam na cztery.
cztert
Opinia o pozostałych sezonach:
Fear the Walking Dead - Sezon 1
Fear the Walking Dead - Sezon 2
Fear the Walking Dead - Sezon 3

Poniżej zwiastun

Komentarze

Back to top