"To nie tak, że boję się um­rzeć. Po pros­tu nie chciałbym być w pob­liżu, kiedy to się stanie."
Woody Alleny

Nowości na stronie

Monty Python i Święty Grall - 1975
TOP GUN: MAVERICK - 2022
Przerażające choroby i zabójcze terapie, czyli historia medycyny, jakiej nie znałeś
W głębi lasu - miniserial
Powrót do Edenu - Paco Roca
Y - Ostatni z mężczyzn: Tom Pierwszy
Fantomas - 1964
Uncharted - 2022
Okko - 3 - Cykl Powietrza
Granica zbrodni - sezon 1
Indyjska włóczęga
Dom Saddama - miniserial
Blacksad. Tom 3. Czerwona dusza
Trom - miniserial

spiderman homecoming

Spider-Man: Homecoming - 2017;
- reżyseria: Jon Watts;
- scenariusz: John Francis Daley, Jonathan Goldstein, Jon Watts, Christopher Ford, Chris McKenna, Erik Sommers;
- wybrana obsada: Tom Holland, Michael Keaton, Robert Downey Jr., Marisa Tomei, Jon Favreau, Gwyneth Paltrow, Jacob Batalon;
- gatunek: science fiction, akcja.

Po tym jak Marvel wypuścił film Deadpolla, czyli produkcję z wysoką kategorią wiekową, było pewne, że będzie musiała się pojawić również rzecz dla młodszego widza. Taka mała rekompensata. Spider-Man był idealnym kandydatem, ale mam wrażenie, że twórcy trochę przesadzili.
Peter Parker marzy by należeć do Avengersów, ale Stark skutecznie studzi zapały chłopaka. Priorytetem ma być szkoła oraz dojrzałość emocjonalna. Parkerowi oczywiście się to nie podoba i zaczyna na własną rękę ścigać grupę, która handluje bronią bazującą na kosmicznej technologii. Oczywiście starania Petera trudno zaliczyć do udanych. Chłopak ma problemy z oszacowaniem konsekwencji swoich działań.

spiderman homecoming scena To by było na tyle głównej, ciekawej akcji. Dalej mamy problemy nastolatka ze szkołą, z nauczycielami, rówieśnikami, no i oczywiście z dziewczynami. Nudna proza życia nastolatka, który myśli, że jest dorosły. Cholernie mnie to wkurzało. Humor Spider-Man'a Homecoming również jest adresowany do młodszej widowni.. aż się dziwię, że nie było rzygania i pijackich imprez.. aa sorry - jedna impreza była.
Plusy? Niezły główny wątek, fajne efekty specjalne oraz Keaton jako czarny charakter. Nie jest źle, ale mogło być zdecydowanie lepiej.
Daję siedem.
siedem
Poniżej zwiastun.

Komentarze

Back to top