"To nie tak, że boję się um­rzeć. Po pros­tu nie chciałbym być w pob­liżu, kiedy to się stanie."
Woody Alleny

Nowości na stronie

Lodowy szlak - 2021
Oldboy - 2003
Wyprawa do dżungli - 2021
Pośród lasu.Hill House
Lato '85 - 2020
Opowieści z krypty - sezon 1
Saga Winlandzka Tom 4
Ostatni sprawiedliwy - 1996
Zawód: Dziennikarz - 1994
Jackie Brown - 1997
Aż do piekła - 2016
PTSD. Syndrom stresu pourazowego
Wielkie katastrofy XX wieku
Na rauszu - 2020

spiderman homecoming

Spider-Man: Homecoming - 2017;
- reżyseria: Jon Watts;
- scenariusz: John Francis Daley, Jonathan Goldstein, Jon Watts, Christopher Ford, Chris McKenna, Erik Sommers;
- wybrana obsada: Tom Holland, Michael Keaton, Robert Downey Jr., Marisa Tomei, Jon Favreau, Gwyneth Paltrow, Jacob Batalon;
- gatunek: science fiction, akcja.

Po tym jak Marvel wypuścił film Deadpolla, czyli produkcję z wysoką kategorią wiekową, było pewne, że będzie musiała się pojawić również rzecz dla młodszego widza. Taka mała rekompensata. Spider-Man był idealnym kandydatem, ale mam wrażenie, że twórcy trochę przesadzili.
Peter Parker marzy by należeć do Avengersów, ale Stark skutecznie studzi zapały chłopaka. Priorytetem ma być szkoła oraz dojrzałość emocjonalna. Parkerowi oczywiście się to nie podoba i zaczyna na własną rękę ścigać grupę, która handluje bronią bazującą na kosmicznej technologii. Oczywiście starania Petera trudno zaliczyć do udanych. Chłopak ma problemy z oszacowaniem konsekwencji swoich działań.

spiderman homecoming scenaTo by było na tyle głównej, ciekawej akcji. Dalej mamy problemy nastolatka ze szkołą, z nauczycielami, rówieśnikami, no i oczywiście z dziewczynami. Nudna proza życia nastolatka, który myśli, że jest dorosły. Cholernie mnie to wkurzało. Humor Spider-Man'a Homecoming również jest adresowany do młodszej widowni.. aż się dziwię, że nie było rzygania i pijackich imprez.. aa sorry - jedna impreza była.
Plusy? Niezły główny wątek, fajne efekty specjalne oraz Keaton jako czarny charakter. Nie jest źle, ale mogło być zdecydowanie lepiej.
Daję siedem.
siedem
Poniżej zwiastun.

Komentarze

Back to top