"Ja jestem człowiek spokojny, ale do czasu aż się zdenerwuję"
Kogel-mogel II

Nowości na stronie

Barry - sezon 2
Elvis - 2022
Black Adam - 2022
Dni piasku
Bękarty z Południa. Tom 4. Motywacja
Ex Machina. Tom 3
Armada.Tom 1
Listy do M.5 - 2022
Wszystko wszędzie naraz - 2022
Kapitan Ameryka. Zimowy Żołnierz
Patrz jak kręcą - 2022
Czarna Wdowa - 2021
Sabrina - 1954
Wieloryb - 2022

hawaii five 0 s 5

Hawaii Five-0;
- sezon 5 (CBS -2014-2015);
- twórca: Leonard Freeman;
- wybrana obsada: Alex O'Loughlin, Scott Caan, Daniel Dae Kim, Grace Park, Taylor Wily, Masi Oka, Michelle Borth, Chi McBride, Jorge Garcia;
- gatunek: dramat, kryminał.

Ten tytuł miał trafić u mnie już na półkę z rzeczami kiedyś może do obejrzenia... ale przedłużająca się zima sprawiła, że zapragnąłem znów być na Hawajach.
Sezon piąty nie wnosi nic świeżego do fabuły. Serial z kryminału zmienia się w obyczajówkę. Poszczególne wątki kryminalne nie są zbyt oryginalne, a wydarzenia, które są osią całego sezonu nie mają szans na rozwinięcie skrzydeł. Ileż to razy możemy słuchać o rodzicach McGarrett'a - motyw się zużył dwa sezony temu. Potrzeba świeżości i większej dynamiki.


hawaii five 0 s 5 scenaMyślałem, że wprowadzenie elementów powiązanych z południowoamerykańskimi kartelami narkotykowymi da nową energię serialowi, ale twórcy postanowili dość szybko zamknąć ten temat. Szkoda wielka. Zastrzeżenia mam też do efektów specjalnych. Jest już mniej pościgów, strzelanin, a wybuchy są robione chyba na starym Commodore. Odnoszę wrażenie, że twórcy serialu starają się na wszystkim zaoszczędzić. To mocno odbija się na jakości produkcji.
Piąty sezon oceniam na pięć i mam nadzieję, że następny będzie lepszy. Jak nie będzie słońca i będzie padać to pewnie niedługo się o tym przekonam.
pięćPoniżej składanka najlepszych scen sezonuKomentarze

Back to top