"Mam krwiaka. - Żeby mieć krwiaka to trzeba mieć mózg"
Przychodzi facet do lekarza

Nowości na stronie

Toń
Dom - Paco Roca
Bosch - sezon 7
Ciemna strona - Tarryn Fisher
Wiedźmin (tom 5): Zatarte wspomnienia
Wyspa Harpera
Ghost Money
Zakonnica w przebraniu w Rozrywce
Świat równoległy - Tomek Michniewicz
Reszta świata, Tom 4: Piekło
Negalyod - Vincent Perriot
Reporter - 1992
DMZ- Strefa Zdemilitaryzowana - Tom 3
Prawo krwi - 1989

sekretne zycie zwierzakow domowych

Sekretne życie zwierzaków domowych,
(The Secret Life of Pets) - 2016;
- reżyseria: Chris Renaud, Yarrow Cheney;
- scenariusz: Cinco Paul, Ken Daurio, Brian Lynch;
- gatunek: animacja, familijny.

Mam domowy zwierzyniec. Często się zastanawiam co te mendy robią jak mnie nie ma w domu. Zawsze jest ten dreszczyk emocji - co tym razem będzie wywleczone albo rozbite. Jest adrenalina.. ale przecież nie o sobie miałem pisać tylko o animacji.
Sytuacja jest podobna. Właściciele zwierząt wychodzą do pracy a milusińscy nie zamierzają grzecznie leżeć pod drzwiami i czekać na powrót opiekuna. Można pogadać z sąsiadami, poimprezować... taka codzienna rutyna, która zostaje zakłócona przez pojawienie się nowego domownika. Pan powinien przecież doskonale wiedzieć, że drugi pies nie jest potrzebny? Zresztą szybko się przekona, że Nowy nie potrafi uszanować rzeczy Pana. Rywalizacja pomiędzy zwierzętami sprawia, że oboje (przypadkiem) lądują na ulicy. Życie tutaj ma całkiem inny styl i nie ukrywajmy - zapach też.


sekretne zycie zwierzakow domowych scena
Dalsze losy zwierzaków skupiają się wokół walki o przetrwanie i próbie powrotu do domu. Fabuła ma sporo zapożyczeń z innych animacji, ale przyznaję, że niespecjalnie to przeszkadza w oglądaniu. Seans zaliczam do udanych, ale nie sądzę bym kiedykolwiek miał potrzebę powrotu do tej animacji. Za mało błyskotliwego humoru - a może to ja się robię za stary na takie produkcje?
Oceniam na sześć.

sześć
Poniżej zwiastun

 

Komentarze

Back to top