"Cóż, nikt nie jest doskonały"
 Pół żartem, pół serio

Nowości na stronie

Ciemna strona - Tarryn Fisher
Wiedźmin (tom 5): Zatarte wspomnienia
Wyspa Harpera
Ghost Money
Zakonnica w przebraniu w Rozrywce
Świat równoległy - Tomek Michniewicz
Reszta świata, Tom 4: Piekło
Negalyod - Vincent Perriot
Reporter - 1992
DMZ- Strefa Zdemilitaryzowana - Tom 3
Prawo krwi - 1989
Rodzina - Cullen Bunn, Tyler Crook
Jeden gniewny człowiek - 2021
Świat Dryftu. Część 1. Opowieść o złodziejach i trollach

hawaii five 0 s 4
Hawaii Five-0;
- sezon 4 (CBS -2013-2014)
- twórca: Leonard Freeman;
- wybrana obsada: Alex O'Loughlin, Scott Caan, Daniel Dae Kim, Grace Park, Taylor Wily, Masi Oka, Michelle Borth, Chi McBride, Jorge Garcia;
- gatunek: dramat, kryminał.

Po dłuższej przerwie wróciłem do tego serialu. To jeden z ostatnich tytułów w tym klimacie, który jest u mnie na tapecie. Ostatnio bardziej skupiam się na filmach niż serialach, ale do Hawaii mam sentyment. Podobnie było z Tożsamością szpiega. Wiem, że te seriale nie są wybitne, ale miejsce akcji zdecydowanie na mnie działa.
Czwarty sezon Hawaii Five-0 w mojej ocenie jest sporo słabszy od pierwszych dwóch serii. Utrzymuje podobny poziom jak trzeci sezon, ale potencjał jest na dużo więcej. Gdybym był scenarzystą to postawiłbym większy nacisk na tematy łączące poszczególne epizody a także na większe urozmaicenie wątków kryminalnych. Dobrym pomysłem było wprowadzenie Chi McBride oraz Jorge Garcia do obsady - pojawił się element świeżości, ale nie ukrywajmy - obsada męska teraz zbyt mocno dominuje.. Potrzeba zmian ;)


hawaii five 0 s 4 promo
Podtrzymuję to co napisałem przy okazji poprzedniego sezonu. Hawaii Five-0 to fajny przerywnik. Lekki i niezobowiązujący. Pewnie zabiorę się za kolejny sezon i szukam czegoś świeżego w tym klimacie. Lato i piękne widoki - i nie mam tu na myśli słonecznego patrolu.
Oceniam na siedem
siedem
Wyjątkowo bez zwiastuna - nie znalazłem.

Komentarze

Back to top