"Niektórzy mają tragedię we krwi"
Donnie Darko

kung fu panda 3
Kung Fu Panda 3 - 2016;
- reżyseria: Jennifer Yuh, Alessandro Carloni;
- scenariusz: Jonathan Aibel, Glenn Berger;
- gatunek: animacja, przygodowy, komedia, familijny.

No to jest ten Misiek Panda co zna Kung Fu.. w poprzednich częściach wszystkiego się nauczył i w zasadzie nic na ziemi nie jest w stanie mu już zaszkodzić.. ale to przecież nic trudnego dla scenarzystów. Zawsze można wyciągnąć przeciwnika, który setki lat temu zmarł. Wyposażymy go w magiczne moce i mamy zalążek fabuły na kolejną odsłonę Pandy. Żeby nie było tylko nawalanki to wprowadzono (prawie z zaświatów) ojca naszego bohatera. No bo przecież wiemy, że PO raczej był adoptowany. Teraz mamy naparzankę z wątkiem psychologicznym
Zawiodłem się na tej animacji. Niby poziom jest wysoki, jest mnóstwo akcji i humory, ale trzecia część przygód Po nie wnosi nic nowego do historii. Jak dla mnie jest to typowe żerowanie na rozpoznawalnym bohaterze. Taka producencka wyrachowana zachowawczość coraz bardziej mniej drażni.


kung fu panda 3 kadr
W najnowszym Kung Fu Panda drażniła mnie ilość skoków, piruetów i innych przedłużaczy akcji. Może dzieciom to się podoba, ale moi kinowi (przypadkowi) towarzysze jakoś nie skakali z radości. Było kilka śmiesznych momentów, ale niektóre z nich były zbyt często powtarzane.
Film oceniam na słabe sześć. Jak dla mnie to niewykorzystany potencjał.
sześć
Poniżej zwiastun

Komentarze

Back to top