"Jest się bardziej autentycznym, im bardziej się przypomina to, o czym się marzyło."
Wszystko o mojej matce

Nowości na stronie

Toń
Dom - Paco Roca
Bosch - sezon 7
Ciemna strona - Tarryn Fisher
Wiedźmin (tom 5): Zatarte wspomnienia
Wyspa Harpera
Ghost Money
Zakonnica w przebraniu w Rozrywce
Świat równoległy - Tomek Michniewicz
Reszta świata, Tom 4: Piekło
Negalyod - Vincent Perriot
Reporter - 1992
DMZ- Strefa Zdemilitaryzowana - Tom 3
Prawo krwi - 1989

wojownicze zolwie ninjaWojownicze żółwie ninja
(Teenage Mutant Ninja Turtles, reżyseria Jonathan Liebesman, 2014)

Zacznijmy od tego, że wiedziałem, że ten film będzie słaby Wiedziałem, ale kurka, czego się nie robi dla wspomnień z dzieciństwa. Setki razy przeglądałem książeczki z Turtlesami przed snem... niemalże rytuał. Jako fan musiałem obejrzeć najnowsza odsłonę przygód zmutowanych żółwi.
Pierwsze wrażenie to takie, że jest stanowczo za mało pizzy.. drugie wrażenie jest takie, że Shredder powinien być bardziej ludzki, o pizzy już pisałem? :) Same Turtlesy też mi nie przypadły do gustu. Trochę się kłócą z moimi wspomnieniami. . niektórzy twierdzą, że film ma znakomite efekty specjalne.. może i technicznie są niezłe, ale jest ich za dużo, są przerysowane, a poza tym jak długo można zjeżdżać ze skarpy ciężarówką. Tęsknię za efektami z wykorzystaniem prawdziwych modeli.. te zniszczenia były o niebo bardziej wciągające.


Czy film Liebesman'a ma jakieś plusy? Chyba tylko ciekawostki w drugim planie: Whoopi Goldberg, William Fichtner oraz Megan Fox (w sumie to pierwszy plan)
Całość dostaje pięć. Brak pizzy naprawdę boli.
pięć
Mogłbym powiedzieć, że to coś dla fanów serii .. ale chyba bym ich w ten sposób obraził.. może młode pokolenie ten tytuł wyżej oceni..

 

Zwiastun

Komentarze

Back to top