"Jesteś tym, co kochasz, a nie tym, co inni kochają w Tobie"
Adaptacja

Nowości na stronie

Świat Dryftu. Część 1. Opowieść o złodziejach i trollach
Co w duszy gra - 2020
Kult - Łukasz Orbitowski
Przyjaciele: Spotkanie po latach
Rob Roy - 1995
Amores perros - 2000
Battle Royale - 2000
Sandman. Tom 4. Pora mgieł
Tytus Andronikus - 1999
Historia przemocy - 2005
Berlin. Tom 1. Miasto kamieni
Za młoda by umrzeć? - 1990
Zabójcza broń 3 - 1992
Solo. Tom 2. Ocaleni z chaosu - Oscar Martin
Previous Next Play Pause

Radio357

W zasadzie to ten wpis powinien się nazywać Moja lista 357.
Od wielu miesięcy, w zasadzie lat nie jestem blisko z muzyką. Telewizor często leciał zamiast radia, a ulubione playlisty były ograniczone tylko samochodowych podróży. Ta sytuacja się zmieniła gdy zacząłem być patronem i słuchaczem Radia357. Telewizor, szumiące tło, został zastąpiony radiem. Radiem, którego da się słuchać całymi dniami. Skutkiem ubocznym tego słuchania jest to, że znowu zacząłem się orientować w polskich nowościach.
Poniżej pięć polskich utworów, które poznałem dzięki Radiu357. Oczywiście zachęcam do słuchania i patronowania.1. blurred pink - Czy tu jest nasz dom? - totalne odkrycie. Kawałek nie jest idealny, trochę niedojrzały (twórcy mają ponoć 17 lat), ale pokazuje olbrzymi potencjał drzemiący w tej formacji2. Brodka - Game Change - pierwsze kontakty z tym kawałkiem były trudne.. Początkowo mi się nie podobał, ale z czasem polubiłem.

3. Król - Tak jak ty - na tej liście nie mogło zabraknąć Króla. Większość jego aranżacji biorę w ciemno. Oczywiście z Męskiego Grania także.

4. WaluśKraksaKryzys - Najgorsze rzeczy - niby totalnie nie mój klimat muzyczny... ale można się w tym rytmie zatopić.

5. MIUOSH - Klucze feat. Nosowska - kolejny nieoczywisty wybór.Lista liczy tylko pięć pozycji, ale materiału jest sporo więcej (Bluszcz, Kwiat Jabłoni, Zawiałow)

Komentarze

Back to top