"Jest się bardziej autentycznym, im bardziej się przypomina to, o czym się marzyło."
Wszystko o mojej matce

Moja Lista #11

Bee Gees
Minęło trochę czasu od opublikowania dziesiątej listy.. nie jest mi ostatnio po drodze z muzyką, ale zdarzają się utwory, aranżacje, które sprawiają, że zaczynam wsłuchiwać się w tekst.. i właśnie z takich utworów składa się ta lista. Prawie wszystkie pozycje zostały znalezione, odkryte dzięki dziesiątej muzie oraz bardzo przydatnej aplikacji Shazam.. no to lecimy z koksem - kolejność jak zawsze przypadkowa.. ale może nie do końca...

5. Nicole Croisille - Une femme avec toi
- zasłyszane wczoraj w kinie.. podczas seansu wydało mi się dziwnie znajome.. wciągające, elektryzujące. po powrocie do domu musiałem sprawdzić co to za utwór.

4. Bee Gees - Spicks And Specks
- kolejna pozycja, która wydała mi się znajoma.. napotkane podczas seansu The Walking Dead - cieszę się, że nie tylko SOA zmusza mnie do muzycznych poszukiwań. Jest moc.


3. Wildbirds & Peacedrums - Peeling Off The Layers
- serial Fortitude - niesamowicie intrygujące. Zwłaszcza w połączeniu z tym, co się widzi na ekranie.

2. Otis Redding - These Arms Of Mine
- rzecz kompletnie mi nie znana.. ale uwielbiam początek tego kawałka.. już nie zliczę ile razy go słuchałem... serial 12 małp

1. Piotr Wróbel - Z minuty na godzinę
- jedyna pozycja nie złapana za pomocą Shazam. Jest to utwór promujący płytę "Ty i Ja i Świat". Jeśli cała będzie tak genialna jak singiel to koniecznie muszę udać się na koncert Piotra. Znakomita robota.

 

Komentarze

Komentarze Disqus