"Po­wie­działbym, że piękna, wie­czna i ro­man­tyczna jest tyl­ko miłość... niespełniona. "
Woody Allen

Gracze - sezon 4

gracze s 4

Gracze,

(Ballers) - 2018;
- sezon 4, stacja HBO;
- twórcy: Stephen Levinson;
- wybrana obsada: Dwayne Johnson, Rob Corddry, John David Washington, Omar Benson Miller, Jazmyn Simon, Troy Garity, Richard Schiff;
- gatunek: dramat, komedia.

Spencer Strasmore oraz Joe Krutel chcą rozwinąć skrzydła i wchodzą na całkiem świeży teren. Przejęcie kanału promującego sporty ekstremalne wydaje się dobrym pomysłem. Szybko jednak okazuje się, że kanał de facto tworzy jedna osoba, którą Spencer właśnie zwolnił. Nieudana inwestycja sprawia, że problemy zaczynają się mnożyć. Spencer szuka rozwiązania i znów wchodzi w konflikt z NFL. Zapowiada się wojna totalna, której finał pewnie obejrzymy w piątej serii.
Sezon czwarty to spora dawka polityki, zderzenia wartości z twardą rzeczywistością, w której obowiązują twarde zasady gry. Bohaterowie Graczy w tym sezonie zdrowo obrywają.

gracze s 4 scena
Czwarty sezon to o wiele bardziej poważny serial niż wcześniejsze sezony. Mniej imprez, alkoholu, uśmiechu - w zamian dostajemy gorycz codziennego życia. Poziom produkcji jest nadal wysoki, ale odnoszę wrażenie, że nie było dobrego pomysłu na ten sezon.
Oceniam na osiem.
osiem
Poniżej zwiastun

 

 

Komentarze

Komentarze Disqus